PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=468948}

U2 3D

7,9 3 026
ocen
7,9 10 1 3026
U2 3D
powrót do forum filmu U2 3D

Trochę zmieniając temat od koncertu 3D, a wracając do koncertu w Chorzowie, na którym niestety nie byłam ;((
Wiem, słyszałam, że po tym koncercie u nas, po jakimś czasie powstała płytka stworzona przez jakiegoś fana z zapisem tego koncertu z fragmentów nagranych od wszystkim, którzy mu je wysłali (czy coś w tym stylu;))
Oczywiście kupić tego nigdzie nie można, jest to tylko dostępne na zasadzie wymiany pomiędzy fanami.

Czy ktoś może ma tą płytkę i mógłby mi ja przesłać? :))
W razie czego, kontakt ze mną na blogu - mail, prywatna wiadomość, komentarz...
Mam nadzieje, że ktoś taki sie znajdzie :P ;)

zwijezda

Taka plyta istnieje.
Zostala nawet wreczona Bono spotkanemu gdzies na ulicy w Dublinie w ubiegłym roku.
Proponuję wejść na stronę www.u2.com.pl i tam na forum dyskusyjne.Swego czasu byl tam topik odnosnie tej wlasnie płyty.Tam najszybciej nawiazesz z kims kontakt.
Sam niestety nie widzialem tej płytki , choc chcialbym bo bylem wtedy w Chorzowie

ocenił(a) film na 9
zwijezda

Są bootlegi przynajmniej dwa (czyli tylko nagrania dźwiękowe) i jedno całościowe DVD stworzone z różnych dostępnych w sieci "skrawków" nagranych na kamerach, komórkach i aparatach cyfrowych ;) To DVD, biorąc pod uwagę dostępne materiały z których powstało, jest fantastyczne!

Zarówno bootlegi jak i DVD można znaleźć na torrentach. Alternatywnie można też zwrócić się do mnie :)

Kapsulski

DVD już mam, ale dzięki :) I racja, fantastyczne. Jestem pod wielkim wrażeniem tego, że udało im się cały koncert tak świetnie poskładać :)

Kapsulski

CZEść KAPSEL KóGłBYś MI POWIEDZIEC CZY MASZ TO DVD?? NAPISZ POD MOIM KOMENTARZEM . Z GóRY DZIęKI BARDZO MI NA TYM DVD ZALEżY!

ocenił(a) film na 10
berta_1991

Zrobil to Bartek Bugajski, plyte wreczono Bono pod studiem i pod hotelem wiec ma 2 plytki, a mozna ten koncert dostac bezproblemowo.

Wchodzicie na forum http://www.u2-site.com/ lub http://f.heh.pl/forum23.html

Robilo sie to tak:

wysylalo sie 2 plytki czyste w kopercie ze znaczkiem zwrotnym osoba ktora miala koncert odsylala do was i ogladalo sie Vertigo Tour from Chorzow. A powiem wam ze jak wysylalismy wszycy swoje nagrania z aparatow telefonow kamer to efekt jest niesamowity polecam goraco.

ocenił(a) film na 9
berta_1991

niestety już go nie posiadam, ale mniemam że w internecie takie rzeczy nie giną, było polskie forum U2, gdzie to DVD składali to tam wystarczy zapytać, pewnie też jest na torrentach :)

ocenił(a) film na 6
zwijezda

byłem w Chorzowie w białej koszulce ;-) i wczoraj w Multikinie na 3d z Rio i uważam, że Chorzów był o kilka kategorii lepszym koncertem,
szkoda, że z niego nie ma 3d,

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones